Iga unistus

võib olla investeering
ee Alutaguse lastelaager 2024

Alutaguse lastelaager 2024

Alutaguse lastelaager 2024


30.juuni - 03.juuli 2024 korraldab MTÜ Peipsi-Alutaguse Koostöökoda 4-päevase laagri piirkonna koolide 4.-6. klasside lastele. Laagrisse on oodatud Illuka, Mäetaguse, Iisaku, Avinurme ja Lohusuu koolide lapsed, kokku 60 last.

 

Laager toimub Alutaguse vallas Karjamaa külas Jõhvi Spordikoolile kuuluvas laagrikompleksis. https://skbckarjamaa.wordpress.com/ Kompleks asub väga ilusas kohas Peipsi järve kaldal. Majutus 4-6 kohalistes tubades. Kompleksis olemas toitlustus, sportimisvõimalused, pesemisvõimalused ja saun.

 

Laagri maksumus 35 €. 

 

Hind sisaldab: lapse transport kodukooli juurest laagrisse ja tagasi, majutust, toitlustus (4 x päevas), huvitegevused, töötoad, juhendamine. 

Lapsevanemad saavad edukaks laagri kordaminekuks kaasa aidata, arutledes lastega reeglid läbi.

 

Enne laagri algust saadetakse lapsevanema meilile info laagri jooksva fotogalerii lingiga ja info laagritranspordi kohta (kust ja mis kell buss tuleb lastele järgi ja millal toob lapsed tagasi).

 

NB! Tegemist on nutivaba laagriga!

NB! Enam osalejakaarti esitama ei pea. Ootame kõiki vajalikke lapsega seotud andmeid registreerimisel!

 

NB!!! Laagri kohad on täitunud! Registreerime lapsi nn joone alla, kui keegi loobub. Joone alla registreerimiseks kirjutage alloleval kontaktil.

 

Päikeselist laagrisuve!

 

Info ja kontakt: Lii Roosa

Tel: 5620 8461

www.pakmty.ee

 

Kohalik tegevusrühm
Peipsi-Alutaguse Koostöökoda - PAK on Leader-tüüpi kohalik tegevusrühm, mis pakub kaasabi elukeskkonna kaasajastamisel ja parandamisel.

Strateegia
Elukeskkonna parandamine sotsiaalse ja toetava infrastruktuuriga. Loodus- ja kultuuripärandi mitmekülgsem ning efektiivsem kasutamine.

Projektitoetused
Loe lähemalt projektitaotluste vastuvõtuaegade ja projektitaotluse tingimuste kohta toetuste sektsioonis. Vaata uute voorude teated uudiste all.

Kontaktandmed
Peipsi-Alutaguse Koostöökoda,
Tartu mnt 49, Iisaku 41101,
tel +372 56208461, +372 55559403, Saada e-mail

 

 Organisatsioon Organisatsioon Organisatsioon 

Veebidisain aara.ee

Alutaguse lastelaager 2024

Alutaguse lastelaager 2024

30 juuni - 03

Alutaguse lastelaager 2024

www.pakmty.ee © 2021 Peipsi-Alutaguse Koostöökoda »