Iga unistus

võib olla investeering
Tulemused: I koht raskeim ahven 322 g Priit Suuder II koht raskeim särg 147 g Viivi Liias III koht raskeim kiisk 52 g Aigi Laks Laste võistluse raskeim kala 158 g Tagmar Lill Võistluse kergeim kala 5 g Teet Talve Peaauhinna TV võitis loosiga Ervin Kuris Korraldajad tänavad auhindade eest: Germani Talu, Sumila mesila, Lohusuu Lodi MTÜ, Tammispää Harrastuskalurite Selts, Lohusuu Rannakultuuri Selts, Treimix Puit OÜ, Maamaitse OÜ, Päevapoeg OÜ, Kalma Kaubandus OÜ, Skarabeus OÜ, Peipus OÜ, Kaberland OÜ Tulemused

Tulemused

Selle talve viimane kalapidu peeti Tammispääl.

 

11 märtsil toimus Ida-Virumaal Lohusuu vallas kalapidu, mida võib pidada Peipsi põhjakalda esimeseks suuremaks talvisele kalapüügile pühendatud ürituseks. Kui veel nädal enne üritust olid korraldajad mures, kas heitlikud ilmastikuolud lubavad üritust korraldada, siis peagi selgus, et jää on piisavalt tugev ja võimaldas jääle vedada ka suuskadel järvemajad ja vaateplatvormi.

 

Mõte, et Peipsi põhjakaldal on vaja korraldada üks vahva kalapidu idanes juba ammu mitmete inimeste peas, kuid reaalsuseks hakkas see saama alles selle aasta alguses, kui Peipsi-Alutaguse Koostöökoda kirjutas oma meetmesse "Alutaguse Avastusretkede" projekti. Kogu projekt ise sisaldab kokku viite erinevat üritust. Lisaks selleaastasele Tammispää Kalapeole veel Avijõe Kanuuretk (toimub 28-29 aprill Avijõel), Kalapidu 2018, Kanuuretk 2018 ning Tõukerattaretk 2018. Kõik üritused toimuvad tegevusgrupi piirkonnas ning iga kohta tuleb eraldi info kuu kaks enne üritust.

 

Kalapeo väsimatuteks eestvedajateks ja kogu kalaküla ülesehitajateks said Einar Hinno ning Toivo Kivi, kelle õlule langes suurim koorem Kalapeo õnnestumise nimel. Juba mitu päeva varem alustati küla komplekteerimise ja ülesehitamisega ning peopäevaks oli kõik valmis. Külas mängis muusikat DJ Ringo Saar, oli avatud puhvet, kõigile pakuti Toivo ja Kaire valmistatud kalasuppi ning lastele pakkus tegevust Kalamaskott Kaidi. Päeva vedas kuldsuu Heinar Juuse ning kohtuniku tööd tegid Ardi Raimets, Kaido Mölder, Urmas Salu ning Helen Allika, Lii Roosa ja Toivo Kivi. 

 

Kalastajaid oli võistlemas jääl 100 inimese ringis ning palju oli ka niisama uudistajaid ning pealtvaatajaid. Kohal olid kõik eesti telekanalid ning piikonda katvad ajalehed ning osalejate tagasiside oli väga hea. Loodame, et kalapidu on tulnud, et jääda ning kohtame järgmisel aastal rohkem ka Lohusuu kohalikke inimesi jääl.

 

Tulemused:
I koht raskeim ahven 322 g Priit Suuder
II koht raskeim särg 147 g Viivi Liias
III koht raskeim kiisk 52 g Aigi Laks
Laste võistluse raskeim kala 158 g Tagmar Lill
Võistluse kergeim kala 5 g Teet Talve
Peaauhinna TV võitis loosiga Ervin Kuris

 

Korraldajad tänavad auhindade eest: Germani Talu, Sumila mesila, Lohusuu Lodi MTÜ, Tammispää Harrastuskalurite Selts, Lohusuu Rannakultuuri Selts, Treimix Puit OÜ, Maamaitse OÜ, Päevapoeg OÜ, Kalma Kaubandus OÜ, Skarabeus OÜ, Peipus OÜ, Kaberland OÜ.

 

Tulemused
September 2023
ETKNRLP
    123
45678910
11121314151617
18192021 222324
2526272829 30 
Tulemused
Tulemused
Tulemused
Tulemused

Kohalik tegevusgrupp
Peipsi-Alutaguse Koostöökoda - PAK on Leader-tüüpi kohalik tegevusgrupp, mis pakub kaasabi elukeskkonna kaasajastamisel ja parandamisel.

Strateegia
Elukeskkonna parandamine sotsiaalse ja toetava infrastruktuuriga. Loodus- ja kultuuripärandi mitmekülgsem ning efektiivsem kasutamine.

Projektitoetused
Loe lähemalt projektitaotluste vastuvõtuaegade ja projektitaotluse tingimuste kohta toetuste sektsioonis. Vaata uute voorude teated uudiste all.

Kontaktandmed
Peipsi-Alutaguse Koostöökoda,
Tartu mnt 49, Iisaku 41101,
tel +372 56208461, +372 55559403, Saada e-mail

 

 Organisatsioon Organisatsioon Organisatsioon 

Veebidisain aara.ee

Tulemused

Tulemused

Selle talve viimane kalapidu peeti Tammispääl 11 märtsil toimus Ida-Virumaal Lohusuu vallas kalapidu, mida võib pidada Peipsi põhjakalda esimeseks suuremaks talvisele kalapüügile pühendatud ürituseks

Tulemused

www.pakmty.ee © 2021 Peipsi-Alutaguse Koostöökoda »