Iga unistus

võib olla investeering
Kui tegevuse või investeeringu käibemaksuta maksumus ületab 5000 eurot, peab projektitoetuse taotleja olema saanud vähemalt kolm võrreldavat hinnapakkumust. Pakkumine peab olema kehtiv taotluse esitamise ajal PRIAsse ning soovituslikult kuni kolm kuud taotluse esitamisest; · hinnapakkumine peab sisaldama tehniliste tingimuste loetelu; · hinnapakkumine peab olema esitatud kululiikide kaupa, kusjuures välja peavad olema toodud kululiigiti hinnad nii käibemaksuta, käibemaks kui ka hinnad käibemaksuga; Nõuded hinnapakkumistele

Nõuded hinnapakkumistele

Kui tegevuse või investeeringu käibemaksuta maksumus ületab 5000 eurot, peab projektitoetuse taotleja olema saanud vähemalt kolm võrreldavat hinnapakkumust.

 · hinnapakkumine peab sisaldama pakkumise tegija detailseid andmeid. (ettevõtte nimi, reg.kood, KM kohuslase nr, aadress, kontaktid) 

. hinnapakkumine peab olema adresseeritud taotlust esitavale organisatsioonile ning sisaldama täpseid andmeid investeeringuobjekti kohta (koha-aadress, katastriüksuse nr vms);

· hinnapakkumises peab olema kirjas selle väljastamise ja kehtivuse kuupäevad. Pakkumine peab olema kehtiv taotluse esitamise ajal PRIAsse ning soovituslikult kuni kolm kuud taotluse esitamisest;

· hinnapakkumine peab sisaldama tehniliste tingimuste loetelu;

· hinnapakkumine peab olema esitatud kululiikide kaupa, kusjuures välja peavad olema toodud kululiigiti hinnad nii käibemaksuta, käibemaks kui ka hinnad käibemaksuga;

Jaanuar 2022
ETKNRLP
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Nõuded hinnapakkumistele
Nõuded hinnapakkumistele
Nõuded hinnapakkumistele
Nõuded hinnapakkumistele

Kohalik tegevusgrupp
Peipsi-Alutaguse Koostöökoda - PAK on Leader-tüüpi kohalik tegevusgrupp, mis pakub kaasabi elukeskkonna kaasajastamisel ja parandamisel.

Strateegia
Elukeskkonna parandamine sotsiaalse ja toetava infrastruktuuriga. Loodus- ja kultuuripärandi mitmekülgsem ning efektiivsem kasutamine.

Projektitoetused
Loe lähemalt projektitaotluste vastuvõtuaegade ja projektitaotluse tingimuste kohta toetuste sektsioonis. Vaata uute voorude teated uudiste all.

Kontaktandmed
Peipsi-Alutaguse Koostöökoda,
Tartu mnt 49, Iisaku 41101,
tel +372 56208461, +372 55559403, Saada e-mail

 

 Organisatsioon Organisatsioon Organisatsioon 

Veebidisain aara.ee

Nõuded hinnapakkumistele

Nõuded hinnapakkumistele

· hinnapakkumine peab sisaldama pakkumise tegija detailseid andmeid (ettevõtte nimi, reg Kui tegevuse või investeeringu käibemaksuta maksumus ületab 5000 eurot, peab projektitoetuse taotleja olema saanud vähemalt kolm võrreldavat hinnapakkumust.

Nõuded hinnapakkumistele

www.pakmty.ee © 2021 Peipsi-Alutaguse Koostöökoda »