Iga unistus

võib olla investeering
Eriline tänu meie kohalikule giidile Merikesele, kes kava kokku pani, külalistega kaasa sõitis ja aitas tõlkida! Külalised Poolast

Külalised Poolast

16. augustil 2023

Külalised Poolast

9. ja 10. augustil külastasid meid koostööpartnerid Poolast, tegevusrühm LAG Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Lider w EGO".

 

Külastati Avinurmes Puiduaita ja Avinurme rongi, uudistati Treimixi puidutoodete tootmist ning Tudulinna Jahimaja, kus oma tegemistest rääkisid Tudulinna jahimehed. Pärandkultuuri ja kohaliku toidu teemat käsitleti Pärnaõue Pererestoranis ning tutvuti Kauksi Telklaagri tegemiste ja väljakutsetega arendada Peipsi järve ääres ettevõtlust.

 

Teisel päeval katsuti rammu Mäetaguse kirvehallis, külastati Rabatalu, uudistati Iisaku vaatetorni ja Iisaku Kihelkonna Muuseumit. Tehti tiir Kuremäel ja Vasknarvas. Õhtul toimus tore õhtusöök Kauksi Puhkemajas, kus arutati ka uue perioodi koostööplaane.

 

Oleme nendega varem allakirjutanud ühiste kavatsuste eelleppe, kus käsitleme ühiste huvidena loodusturismi (sh raudtee ja järveäärsete arendustega seotud projekte). Oli väga tore ja põnev kohtumine. Eriline tänu meie kohalikule giidile Merikesele, kes kava kokku pani, külalistega kaasa sõitis ja aitas tõlkida!

Külalised Poolast

Kohalik tegevusrühm
Peipsi-Alutaguse Koostöökoda - PAK on Leader-tüüpi kohalik tegevusrühm, mis pakub kaasabi elukeskkonna kaasajastamisel ja parandamisel.

Strateegia
Elukeskkonna parandamine sotsiaalse ja toetava infrastruktuuriga. Loodus- ja kultuuripärandi mitmekülgsem ning efektiivsem kasutamine.

Projektitoetused
Loe lähemalt projektitaotluste vastuvõtuaegade ja projektitaotluse tingimuste kohta toetuste sektsioonis. Vaata uute voorude teated uudiste all.

Kontaktandmed
Peipsi-Alutaguse Koostöökoda,
Tartu mnt 49, Iisaku 41101,
tel +372 56208461, +372 55559403, Saada e-mail

 

 Organisatsioon Organisatsioon Organisatsioon 

Veebidisain aara.ee

Külalised Poolast

Külalised Poolast

9 ja 10

Külalised Poolast

www.pakmty.ee © 2021 Peipsi-Alutaguse Koostöökoda »