Iga unistus

võib olla investeering
Kõik projektid mis jõuavad meieni enne 28 märtsi või peale 8 aprilli ei lähe menetlusse! Tutvu juba enne vooru e-priaga

Tutvu juba enne vooru e-priaga

4. märtsil 2016

E-pria on avatud ja toetuse taotluse esitajatel on võimalik juba selle keskkonnaga tutvuda. Kes ei ole varem seda keskkonda kasutanud, neil tuleb teha nii PRIA kui ka e-pria kasutamise leping (info leitav e-pria keskkonnast, sisenemine ID kaardiga).

 

PRIA kliendiregistrisse registreerimise avaldus ja info on leitav siit

E-pria kliendiks registreerimise avaldus ja info on leitav siit

E-pria kasutamise lepingut on võimalik sõlmida ka läbi e-pria

 

Samuti võib tegelikult alustada oma projektide ja andmete sisestamist ja salvestamist, kuid juhime tähelepanu, et lõplikku allkirjastatud kinnitust (ja tegevusgrupile saatmist) projektile teha ei tohi enne 28 märtsi. Kõik projektid mis jõuavad meieni enne 28 märtsi või peale 8 aprilli ei lähe menetlusse!

Veebruar 2018
ETKNRLP
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728    
Tutvu juba enne vooru e-priaga
Tutvu juba enne vooru e-priaga
Tutvu juba enne vooru e-priaga
Tutvu juba enne vooru e-priaga

Kohalik tegevusgrupp
Peipsi-Alutaguse Koostöökoda - PAK on Leader tüüpi kohalik tegevusgrupp, mis pakub kaasabi elukeskkonna kaasajastamisel ja parandamisel.

Strateegia
Elukeskkonna parandamine sotsiaalse ja toetava infrastruktuuriga. Loodus- ja kultuuripärandi mitmekülgsem ning efektiivsem kasutamine.

Projektitoetused
Loe lähemalt projektitaotluste vastuvõtuaegade ja projektitaotluse tingimuste kohta toetuste sektsioonis. Vaata uute voorude teated uudiste all.

Kontaktandmed
Peipsi-Alutaguse Koostöökoda,
Tartu mnt 49, Iisaku 41101,
tel +372 56208461, +372 33 93 599, Saada e-mail

Peipsi-Alutaguse Koostöökoda<br><br> Peipsi-Alutaguse Koostöökoda<br><br> Peipsi-Alutaguse Koostöökoda<br><br>  Peipsi-Alutaguse Koostöökoda<br><br> Peipsi-Alutaguse Koostöökoda<br><br> Peipsi-Alutaguse Koostöökoda<br><br> Peipsi-Alutaguse Koostöökoda<br><br> Organisatsioon Organisatsioon Organisatsioon 

Veebidisain aara.ee

Tutvu juba enne vooru

Tutvu juba enne vooru

E-pria on avatud ja toetuse taotluse esitajatel on võimalik juba selle keskkonnaga tutvuda Kes ei ole varem seda keskkonda kasutanud, neil tuleb teha nii PRIA kui ka e-pria kasutamise leping (info leitav e-pria keskkonnast, sisenemine ID kaardiga)

Tutvu juba enne vooru e-priaga

www.pakmty.ee © 2018 Peipsi-Alutaguse Koostöökoda »