Iga unistus

võib olla investeering
doc 82,4Kb) Taotlusvoor avatud!!!

Taotlusvoor avatud!!!

28. märtsil 2016

Alates 28 märtsist saab esitada läbi e-pria projektitaotlusi meie M3 meetmesse. Taotluste vastuvõtmine lõppeb 8 aprilli südaöösel. Varem ja hiljem laekunud taotlusi ei menetleta.

 

Juhime tähelepanu, et kui sisenete läbi pria.ee lehe, siis e-pria lehelt tuleb valida VANA e-pria keskkond (e-pria kodulehel vasakpoolne). 

 

Kes kasutab e-pria keskkonda esmakordselt ja ei ole klient peab selleks seal registreerima. Kui registreerimisel esineb probleeme, siis jägige, et teie asutuse nimi on kirjutatud täpselt samamoodi, kui äriregistris. Ehk kui mittetulundusühing on sõnana välja kirjutatud, siis tuleb seda teha ka e-pria registreerimisel. Samuti vaadake, kas MTÜ sõna on enne või peale teie asutuse nime. Ehk kas on "MTÜ Maasikad Maale" või on "Maasikad Maale MTÜ" või on "mittetulundusühing Maasikad Maale" jne.  Kui kirjapilt ei kattu äriregistriga siis e-pria teid kliendiks registreerida ei lase. 

 

Kui taoltuse sisestamisel küsib keskkond midagi kummalist (näiteks sihtvaldkonda), siis vaadake meie kodulehel olevat M3 meetmelehte, seal on kogu info kirjas.

 

NB! Ärge unustage lisamast taotlusega kaasa projektikirjelduse vormi!!! (vorm ka selle uudise lõpus). Tegemist on KOHUSTUSLIKU lisadokumendiga!!!

 

Kui vajate taotluse sisestamisel abi, siis helistage ette ja lepime aja kokku, soovi korral aitame taotlust sisestada ka meie büroos (kaasa kõik nõutud dokumendid failina ja esindusõigust omav esindaja koos oma ID kaardi ja kehtivate paroolidega). 

 

Vooru kuulutus SIIT. 

 

Taotlusvooru info SIIT.

doc M3 kirjelduse vorm (.doc 82,4Kb).
Veebruar 2018
ETKNRLP
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728    
Taotlusvoor avatud!!!
Taotlusvoor avatud!!!
Taotlusvoor avatud!!!
Taotlusvoor avatud!!!

Kohalik tegevusgrupp
Peipsi-Alutaguse Koostöökoda - PAK on Leader tüüpi kohalik tegevusgrupp, mis pakub kaasabi elukeskkonna kaasajastamisel ja parandamisel.

Strateegia
Elukeskkonna parandamine sotsiaalse ja toetava infrastruktuuriga. Loodus- ja kultuuripärandi mitmekülgsem ning efektiivsem kasutamine.

Projektitoetused
Loe lähemalt projektitaotluste vastuvõtuaegade ja projektitaotluse tingimuste kohta toetuste sektsioonis. Vaata uute voorude teated uudiste all.

Kontaktandmed
Peipsi-Alutaguse Koostöökoda,
Tartu mnt 49, Iisaku 41101,
tel +372 56208461, +372 33 93 599, Saada e-mail

Peipsi-Alutaguse Koostöökoda<br><br> Peipsi-Alutaguse Koostöökoda<br><br> Peipsi-Alutaguse Koostöökoda<br><br>  Peipsi-Alutaguse Koostöökoda<br><br> Peipsi-Alutaguse Koostöökoda<br><br> Peipsi-Alutaguse Koostöökoda<br><br> Peipsi-Alutaguse Koostöökoda<br><br> Organisatsioon Organisatsioon Organisatsioon 

Veebidisain aara.ee

Taotlusvoor avatud!!!

Taotlusvoor avatud!!!

Alates 28 märtsist saab esitada läbi e-pria projektitaotlusi meie M3 meetmesse Taotluste vastuvõtmine lõppeb 8 aprilli südaöösel

Taotlusvoor avatud!!!

www.pakmty.ee © 2018 Peipsi-Alutaguse Koostöökoda »