Iga unistus

võib olla investeering
OSlušovicko PAKi külastas külaline Tšehhist

PAKi külastas külaline Tšehhist

PAKi külastas külaline Tšehhist
 PAKi piirkonnas seikles Vizovicko a Slušovicko piirkonna tegevjuht Petr Žůrek, kes olles sattunud piirkonda tervisesporti nautiva jalgratturite grupiga ning nähes mitmetes kohtades LEADER logodega tähistatud objekte, pidas põnevaks ka tegevusgrupi esindajad üles otsida. 

Petr kiitis meie rahulikku piirkonda ja põnevaid objekte, mida nad grupiga olid külastanud. Ta oli vaimustuses Avinurme käsitöölistest ning Kuremäe kloostrist. Samuti olid nad juba ratastega külastanud Järuska puitsilda, Rannapungerjat ning Lohusuud. 

Petr juhib kagu- Tšehhis 20 tuhande elanikuga tegevusgruppi ning praegu tegelevad nad peamiselt veel uue perioodi strateegia ettevalmistamisega. Nende tegevusgrupis on 20 kohalikku omavalitust kolmest maakonnast. 

Tutvustasime oma seniseid rahvusvahelisi projekte ning kontakte ja leidsime mitmeid kattuvaid huvisid, mille teemal vahetame kindlasti mõtteid ka tulevikus. 

OSlušovicko
Jaanuar 2018
ETKNRLP
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
PAKi külastas külaline Tšehhist
PAKi külastas külaline Tšehhist
PAKi külastas külaline Tšehhist
PAKi külastas külaline Tšehhist

Kohalik tegevusgrupp
Peipsi-Alutaguse Koostöökoda - PAK on Leader tüüpi kohalik tegevusgrupp, mis pakub kaasabi elukeskkonna kaasajastamisel ja parandamisel.

Strateegia
Elukeskkonna parandamine sotsiaalse ja toetava infrastruktuuriga. Loodus- ja kultuuripärandi mitmekülgsem ning efektiivsem kasutamine.

Projektitoetused
Loe lähemalt projektitaotluste vastuvõtuaegade ja projektitaotluse tingimuste kohta toetuste sektsioonis. Vaata uute voorude teated uudiste all.

Kontaktandmed
Peipsi-Alutaguse Koostöökoda,
Tartu mnt 49, Iisaku 41101,
tel +372 56208461, +372 33 93 599, Saada e-mail

Peipsi-Alutaguse Koostöökoda<br><br> Peipsi-Alutaguse Koostöökoda<br><br> Peipsi-Alutaguse Koostöökoda<br><br>  Peipsi-Alutaguse Koostöökoda<br><br> Peipsi-Alutaguse Koostöökoda<br><br> Peipsi-Alutaguse Koostöökoda<br><br> Peipsi-Alutaguse Koostöökoda<br><br> Organisatsioon Organisatsioon Organisatsioon 

Veebidisain aara.ee

PAKi külastas külaline Tšehhist

PAKi külastas külaline Tšehhist

PAKi piirkonnas seikles Vizovicko a Slušovicko piirkonna tegevjuht Petr Žůrek, kes olles sattunud piirkonda tervisesporti nautiva jalgratturite grupiga ning nähes mitmetes kohtades LEADER logodega tähistatud objekte, pidas põnevaks ka tegevusgrupi esindajad üles otsida Petr kiitis meie rahulikku piirkonda ja põnevaid objekte, mida nad grupiga olid külastanud

PAKi külastas külaline Tšehhist

www.pakmty.ee © 2016 Peipsi-Alutaguse Koostöökoda »