Iga unistus

võib olla investeering
Edasi loe ja videosid vaata SIIT Meie rahvusvaheline seminar ka Maainfo veebil

Meie rahvusvaheline seminar ka Maainfo veebil

Peipsi-Alutaguse Koostöökoda otsustas oma väliskoostööpartnerid kutsuda külla talvel 25. veebruarist kuni 1. märtsini 2013. Kuigi suvi on meil kaunis, siis Eestimaa talv võib võõrastele palju rohkem üllatusi pakkuda.

 

Talverõõmud lumel ja jääl nagu mootorsõidukitega sõit läbi metsa, kelgutamine Alutaguse seikluspargis ja jääalune kalapüük Peipsil on midagi sellist, millega saab üllatada lõunapoolsetest maadest külalisi.

Kui siia lisada veel teised piirkonna põnevad vaatamisväärsused nagu kaevandusmuuseum ja maaliline õigeusu klooster, siis on külaskäik Eestisse kindlalt meeldejääv elamus.

 

  ©Peipsi-Alutaguse Koostöökoda

 

Ürituse rahvusvaheliste külaliste seas olid partnerid Rootsi kohalikust tegevusgrupist Leader Härheten, Hispaaniast Kataloonia piirkonna tegevusgruppide piirkondlikust võrgustikust ja tegevusgrupist ning Ungarist tegevusgrupi Cserhatalja LEADER esindaja.

Üheks oluliseks ürituseks oli 27. veebruaril Karksi puhkemajas toimunud rahvusvahelisele koostööle keskendunud seminar. Lisaks välismaistele külalistele oli üritusele kutsutud ka kohalikud arendajad, kokku üle 50 inimese.

 

Edasi loe ja videosid vaata SIIT

Jaanuar 2018
ETKNRLP
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Meie rahvusvaheline seminar ka Maainfo veebil
Meie rahvusvaheline seminar ka Maainfo veebil
Meie rahvusvaheline seminar ka Maainfo veebil
Meie rahvusvaheline seminar ka Maainfo veebil

Kohalik tegevusgrupp
Peipsi-Alutaguse Koostöökoda - PAK on Leader tüüpi kohalik tegevusgrupp, mis pakub kaasabi elukeskkonna kaasajastamisel ja parandamisel.

Strateegia
Elukeskkonna parandamine sotsiaalse ja toetava infrastruktuuriga. Loodus- ja kultuuripärandi mitmekülgsem ning efektiivsem kasutamine.

Projektitoetused
Loe lähemalt projektitaotluste vastuvõtuaegade ja projektitaotluse tingimuste kohta toetuste sektsioonis. Vaata uute voorude teated uudiste all.

Kontaktandmed
Peipsi-Alutaguse Koostöökoda,
Tartu mnt 49, Iisaku 41101,
tel +372 56208461, +372 33 93 599, Saada e-mail

Peipsi-Alutaguse Koostöökoda<br><br> Peipsi-Alutaguse Koostöökoda<br><br> Peipsi-Alutaguse Koostöökoda<br><br>  Peipsi-Alutaguse Koostöökoda<br><br> Peipsi-Alutaguse Koostöökoda<br><br> Peipsi-Alutaguse Koostöökoda<br><br> Peipsi-Alutaguse Koostöökoda<br><br> Organisatsioon Organisatsioon Organisatsioon 

Veebidisain aara.ee

Meie rahvusvaheline seminar ka

Meie rahvusvaheline seminar ka

Peipsi-Alutaguse Koostöökoda otsustas oma väliskoostööpartnerid kutsuda külla talvel 25 veebruarist kuni 1

Meie rahvusvaheline seminar ka Maainfo veebil

www.pakmty.ee © 2016 Peipsi-Alutaguse Koostöökoda »