Iga unistus

võib olla investeering
MAAELUVÕRGUSTIK: Maamajanduse Infokeskus kuulutas välja konkursi. Vormid ja lisainformatsioon on saadaval SIIN "Märka uuenduslikku põllumajandust!"

"Märka uuenduslikku põllumajandust!"

MAAELUVÕRGUSTIK: Maamajanduse Infokeskus kuulutas välja konkursi.


Konkursi eesmärk on tutvustada ja tunnustada Eesti maaelu arengukava (MAK) 2007–2013 raames toetust saanud parimaid põllumajandusprojekte ning nende elluviijaid.

Konkursil osalevad projektid kolmes kategoorias: parim põllumajanduse ühistegevuse projekt, parim uuenduslik põllumajandusprojekt ja parim põllumajanduslik teadmussiirde projekt. Üks projekt võib kandideerida ka mitmes kategoorias.

Konkursil osalevaid projekte võivad välja pakkuda kõik soovijad: projekti tegijad, konsulendid, erialaliidud, maakondlikud arenduskeskused, Leader-tegevusgrupid, piirkonna ettevõtjad ja elanikud.

Projektid esitatakse konkursile vastaval vormil ja need tuleb saata täidetult e-posti aadressile .

Projekte saab esitada kuni 11. juunini 2012.

Vormid ja lisainformatsioon on saadaval SIIN

 

 

Oktoober 2017
ETKNRLP
      1
234567 8
9 10 11 12 13 1415
16171819202122
23242526272829
3031     
"Märka uuenduslikku põllumajandust!"
"Märka uuenduslikku põllumajandust!"
"Märka uuenduslikku põllumajandust!"

Kohalik tegevusgrupp
Peipsi-Alutaguse Koostöökoda - PAK on Leader tüüpi kohalik tegevusgrupp, mis pakub kaasabi elukeskkonna kaasajastamisel ja parandamisel.

Strateegia
Elukeskkonna parandamine sotsiaalse ja toetava infrastruktuuriga. Loodus- ja kultuuripärandi mitmekülgsem ning efektiivsem kasutamine.

Projektitoetused
Loe lähemalt projektitaotluste vastuvõtuaegade ja projektitaotluse tingimuste kohta toetuste sektsioonis. Vaata uute voorude teated uudiste all.

Kontaktandmed
Peipsi-Alutaguse Koostöökoda,
Tartu mnt 49, Iisaku 41101,
tel +372 56208461, +372 33 93 599, Saada e-mail

Peipsi-Alutaguse Koostöökoda<br><br> Peipsi-Alutaguse Koostöökoda<br><br> Peipsi-Alutaguse Koostöökoda<br><br>  Peipsi-Alutaguse Koostöökoda<br><br> Peipsi-Alutaguse Koostöökoda<br><br> Peipsi-Alutaguse Koostöökoda<br><br> Peipsi-Alutaguse Koostöökoda<br><br> Organisatsioon Organisatsioon Organisatsioon 

Veebidisain aara.ee

"Märka uuenduslikku põllumajandust!"

"Märka uuenduslikku põllumajandust!"

Konkursi eesmärk on tutvustada ja tunnustada Eesti maaelu arengukava (MAK) 2007–2013 raames toetust saanud parimaid põllumajandusprojekte ning nende elluviijaid Konkursil osalevad projektid kolmes kategoorias : parim põllumajanduse ühistegevuse projekt, parim uuenduslik põllumajandusprojekt ja parim põllumajanduslik teadmussiirde projekt MAAELUVÕRGUSTIK: Maamajanduse Infokeskus kuulutas välja konkursi.

"Märka uuenduslikku põllumajandust!"

www.pakmty.ee © 2016 Peipsi-Alutaguse Koostöökoda »