Iga unistus

võib olla investeering
Maakatarstriseadus Katastriüksuse sihtotstarvete liigid ja nende määramise kord Maa sihtostarve ja selle muutmine

Maa sihtostarve ja selle muutmine

17. veebr. 2017

Viimasel ajal on palju küsitud meilt erinevate hoonete renoveerimise võimalikkusest läbi Leader programmi. Juhime siinkohal tähelepanu, et renoveerimisel ja ehitamisel tuleb pöörata tähelepanu maa sihtotstarbele ja vajadusel selle muutmisele. Maa sihtotstarve peab vastama investeerimisobjekti kasutuseesmärgile. 

 

Maa sihtotstarbe muutmine on kohaliku omavalitsuse pädevuses ja seda sätestab maakatastriseaduse §18. Seejuures on määrav, kas tegemist on detailplaneeringu kohustusega maa-alaga või mitte. 

 

Maakatarstriseadus

Katastriüksuse sihtotstarvete liigid ja nende määramise kord

Veebruar 2018
ETKNRLP
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728    
Maa sihtostarve ja selle muutmine
Maa sihtostarve ja selle muutmine
Maa sihtostarve ja selle muutmine
Maa sihtostarve ja selle muutmine

Kohalik tegevusgrupp
Peipsi-Alutaguse Koostöökoda - PAK on Leader tüüpi kohalik tegevusgrupp, mis pakub kaasabi elukeskkonna kaasajastamisel ja parandamisel.

Strateegia
Elukeskkonna parandamine sotsiaalse ja toetava infrastruktuuriga. Loodus- ja kultuuripärandi mitmekülgsem ning efektiivsem kasutamine.

Projektitoetused
Loe lähemalt projektitaotluste vastuvõtuaegade ja projektitaotluse tingimuste kohta toetuste sektsioonis. Vaata uute voorude teated uudiste all.

Kontaktandmed
Peipsi-Alutaguse Koostöökoda,
Tartu mnt 49, Iisaku 41101,
tel +372 56208461, +372 33 93 599, Saada e-mail

Peipsi-Alutaguse Koostöökoda<br><br> Peipsi-Alutaguse Koostöökoda<br><br> Peipsi-Alutaguse Koostöökoda<br><br>  Peipsi-Alutaguse Koostöökoda<br><br> Peipsi-Alutaguse Koostöökoda<br><br> Peipsi-Alutaguse Koostöökoda<br><br> Peipsi-Alutaguse Koostöökoda<br><br> Organisatsioon Organisatsioon Organisatsioon 

Veebidisain aara.ee

Maa sihtostarve ja selle

Maa sihtostarve ja selle

Viimasel ajal on palju küsitud meilt erinevate hoonete renoveerimise võimalikkusest läbi Leader programmi Juhime siinkohal tähelepanu, et renoveerimisel ja ehitamisel tuleb pöörata tähelepanu maa sihtotstarbele ja vajadusel selle muutmisele

Maa sihtostarve ja selle muutmine

www.pakmty.ee © 2018 Peipsi-Alutaguse Koostöökoda »