Iga unistus

võib olla investeering
write(' '+ts1+ts2+' '); pakm[no-Smpam)ty@pakmty.ee Info on levitamiseks! :) Kaunist kevade tulekut! Alutaguse turismi infovihik

Alutaguse turismi infovihik

Peipsi-Alutaguse Koostöökoda on alustamas info kogumist eesmärgiga anda välja juuni alguseks Alutaguse turismi infovihik, mis kajastaks kõikide meie piirkonna valdade üldinfot, teenuseid (majutus, toitlustus, meelelahutus jne), põhilisi vaatamisväärsusi.
Info panek sellesse vihikusse on kõigile tasuta, levitama hakkame trükist (samuti tasuta) laatadel, infopunktides, jagame valdadesse ja teenusepakkujatele.
Iga valla juurde tuleb vihikus ka tingmärkidega kaart, mille lisab Regio. Ehk lühidalt on suurepärane võimalus anda endast märku ja saada tasuta mahukat reklaami.

Sellega seoses üleskutse, saatke meile infot oma ettevõtte, pakutavate teenuste, lühitutvustusega (ehk mis teenuseid pakute).
Majutuse ja toitlustuse puhul märkige ära ka (voodi) kohtade arv.
Lisaks saatke fotosid ja lisage kontaktid
(minimaalselt telefon, e-mail ja koduleht).
Hakkame ka ise infot korjama, Teie kodulehtedelt ja valdadest. Vajadusel võime tulla ise objekte pildistama.
Infot ootame hiljemalt 15. aprilliks aadressile:

Info on levitamiseks! :)
Kaunist kevade tulekut!

Juuli 2020
ETKNRLP
  12345
67891011 12
13 14 15 16 17 18 19
2021 22 23 24 25 26
2728293031  
Alutaguse turismi infovihik
Alutaguse turismi infovihik
Alutaguse turismi infovihik
Alutaguse turismi infovihik

Kohalik tegevusgrupp
Peipsi-Alutaguse Koostöökoda - PAK on Leader-tüüpi kohalik tegevusgrupp, mis pakub kaasabi elukeskkonna kaasajastamisel ja parandamisel.

Strateegia
Elukeskkonna parandamine sotsiaalse ja toetava infrastruktuuriga. Loodus- ja kultuuripärandi mitmekülgsem ning efektiivsem kasutamine.

Projektitoetused
Loe lähemalt projektitaotluste vastuvõtuaegade ja projektitaotluse tingimuste kohta toetuste sektsioonis. Vaata uute voorude teated uudiste all.

Kontaktandmed
Peipsi-Alutaguse Koostöökoda,
Tartu mnt 49, Iisaku 41101,
tel +372 56208461, +372 55559403, Saada e-mail

 

 Organisatsioon Organisatsioon Organisatsioon 

Veebidisain aara.ee

Alutaguse turismi infovihik

Alutaguse turismi infovihik

Peipsi-Alutaguse Koostöökoda on alustamas info kogumist eesmärgiga anda välja juuni alguseks Alutaguse turismi infovihik , mis kajastaks kõikide meie piirkonna valdade üldinfot, teenuseid (majutus, toitlustus, meelelahutus jne), põhilisi vaatamisväärsusi Info panek sellesse vihikusse on kõigile tasuta, levitama hakkame trükist (samuti tasuta) laatadel, infopunktides, jagame valdadesse ja teenusepakkujatele

Alutaguse turismi infovihik

www.pakmty.ee © 2018 Peipsi-Alutaguse Koostöökoda »