Iga unistus

võib olla investeering
Alla 50% punkte saanud taotlusi ei kinnitatud 2013 tulemused

MEEDE 1 Projekti kogu-maksumusToetuse summaPunktide keskmine
Avinurme Pritsimeeste SeltsVabatahtlike pritsimeeste seltsile varustuse soetamine4997,954498,1614,857
Iisaku Noorte KlubiAlutaguse lastelaager 20139954,928959,4314,714
Tuletorn MTÜLiikluskorraldus Järuska sillal2647,682382,9114,143
Mäekeskus MTÜPannjärve Seikluspargi edasiarendamise III etapp - "Õppe- ja seiklusmaja Harakapesa"6742,204045,3214,143
Illuka VallavalitsusAlutaguse Õpilasmalev 201311110,319999,0014,000
Lohusuu Lodi MTÜÕppe- ja päästelaeva renoveerimine8940,005364,0013,714
Tudulinna Laulu-Mängu SeltsTudulinna naisrahvatantsurühma "Rabaroosid" osalemine rahvusvahelisel folkloorifestivalil Ungaris4560,004104,0013,714
Illuka Loomekoda MTÜKoolitusreis Olustvere keraamikakotta1216,001094,4013,571
Iisaku Segakoor MTÜIisaku Segakoori riided ja kontsertreis11105,209994,6813,429
Lohusuu Rannakultuuri SeltsSeltsiruumide sisustamine4419,003977,1013,167
Kauni muusika mtüTuletorni festival 201310170,009153,0013,143
Iisaku Noorte KlubiMuusika- ja näitlemislaager10251,149226,0313,143
Avinurme Sotsiaal-ja TurvakeskusAvinurme Sotsiaal- ja Turvakeskusesse täisfunktsionaalsete hooldusvoodite, madratsite ja voodikappide soetamine9870,005922,0013,143
Spordiklubi BC KarjamaaKarjamaa Spordibaasi majutushoone mööbli ostmine11177,5210000,0013,000
Taekwondo klubi "KWON"KWON spordivahendid1415,161273,6413,000
Tudulinna Laulu-Mängu SeltsEsinemiskostüümid Tudulinna naisrahvatantsurühmale "Rabaroosid"1992,001792,8012,857
Kauksi Külaselts MTÜKülaplatsi rajamine4232,403809,1612,857
Reino Jahilasketiir MTÜMärgiheitemasinate soetamine5940,005346,0012,857
MTÜ Just MindFoto- ja videostuudio arendamine5737,805150,0012,429
Iisaku Heaks MTÜIisaku Gümnaasiumi majandus ja kasvuhoone renoveerimise 2.etapp11910,0010000,0012,333
Tudulinna Jahimeeste Selts MTÜSõiduauto kerghaagis ja mootorsaag2845,562561,0012,000
Tartu Spordiveteranide Koondis MTÜLagedi puhkebaasi vee- ja kanalisatsiooniprojekti koostamine907,20816,4811,429
   119469,11 
     
MEEDE 2  Toetuskeskmine
Riveruud OÜMesila seadmete ja järelhaagise soetamine5935,832967,9115,571
Dello RD OÜPagaritöökoja arendamine9700,00485015,429
Korvimeistrid OÜSeadmete soetamine2683,581610,1514,714
Prowints OÜTualettruumide ehitus15267,009160,214,333
Treimix Puit OÜTootmise arendamine10614,506368,714,143
Kalda Käsitööde OÜKangastelgede soetamine1356,00813,614,000
Germani Talu OÜPuurkaev17040,001000013,857
Maamaitse OÜÕmblus-tikkimismasina soetamine Maamaitse OÜ3041,67182513,714
Iisaku toiduklubi OÜPeetri Pizza rajamiseks detailplaneeringu ja ehitusprojekti koostamine9990,00599413,714
Kauksi Rand OÜKöögiseadmete soetamine8544,005126,413,714
ProTeen Arendus OÜPuidutöötlemise seadmete soetamine8120,604872,3613,429
Lammas ja Puu OÜKarjakoplite hooldusniiduki soetamine2915,00174913,333
Tõnu Tours OÜVäiketraktori haagislaadur12426,007455,613,286
Lepus OÜKüülikukasvatamise arendamine4933,332466,6713,000
Allrai OÜKorstnapühkija koolitus9096,105457,6613,000
Lepalind OÜAbihoone ehitamine16952,001000012,857
Puunõu OÜOÜ Puunõu teenindusplatsi korrastamine6300,00378012,714
Ervin Rajamets FIESiloruloonide kiletaja ostmine7700,00385012,429
Joiner OÜKauksi Telklaagri tehnovõrk42917,561000012,429
Maamaitse OÜAvinurme vana apteegimaja välisfassaadi rekonstrueerimine7369,524421,7112,429
Valge Rebane OÜVahendite soetamine3141,961885,1812,429
Raunoa OÜHelipuldi soetamine2997,001798,212,143
Joiner OÜKauksi Telklaagri kämping16452,979871,7812,000
Metsajõmm OÜJärelhaagise soetamine2130,00127811,857
Metsasellid OÜHalumasin8550,00513011,857
   122732,12 
     
MEEDE 3  Toetuskeskmine
Peipsi-Alutaguse Koostöökoda MTÜRahvusvaheline talveseminar10981,149883,0317,14286
Peipsi-Alutaguse Koostöökoda MTÜPeipsimaa turundusstrateegia 2020 koostamine94278484,316,85714
Peipsi-Alutaguse Koostöökoda MTÜKanuuretk6710603916,71429
Peipsi-Alutaguse Koostöökoda MTÜLäti-Leedu õppe-ekskursioon10650958516,14286
Peipsi-Alutaguse Koostöökoda MTÜPiirkonna turundamine10590,29531,1815
   43522,51 

*Maksimaalne keskmine hinne 20 punkti. Alla 50% punkte saanud taotlusi ei kinnitatud.
Oktoober 2017
ETKNRLP
      1
234567 8
9 10 11 12 13 1415
16171819202122
23242526272829
3031     
2013 tulemused
2013 tulemused
2013 tulemused

Kohalik tegevusgrupp
Peipsi-Alutaguse Koostöökoda - PAK on Leader tüüpi kohalik tegevusgrupp, mis pakub kaasabi elukeskkonna kaasajastamisel ja parandamisel.

Strateegia
Elukeskkonna parandamine sotsiaalse ja toetava infrastruktuuriga. Loodus- ja kultuuripärandi mitmekülgsem ning efektiivsem kasutamine.

Projektitoetused
Loe lähemalt projektitaotluste vastuvõtuaegade ja projektitaotluse tingimuste kohta toetuste sektsioonis. Vaata uute voorude teated uudiste all.

Kontaktandmed
Peipsi-Alutaguse Koostöökoda,
Tartu mnt 49, Iisaku 41101,
tel +372 56208461, +372 33 93 599, Saada e-mail

Peipsi-Alutaguse Koostöökoda<br><br> Peipsi-Alutaguse Koostöökoda<br><br> Peipsi-Alutaguse Koostöökoda<br><br>  Peipsi-Alutaguse Koostöökoda<br><br> Peipsi-Alutaguse Koostöökoda<br><br> Peipsi-Alutaguse Koostöökoda<br><br> Peipsi-Alutaguse Koostöökoda<br><br>











 Organisatsioon Organisatsioon Organisatsioon 

Veebidisain aara.ee

2013 tulemused

2013 tulemused

MEEDE 1 Projekti kogu-maksumus Toetuse summa Punktide keskmine Avinurme Pritsimeeste Selts Vabatahtlike pritsimeeste seltsile varustuse soetamine 4997,95 4498,16 14,857 Iisaku Noorte Klubi Alutaguse lastelaager 2013 9954,92 8959,43 14,714 Tuletorn MTÜ Liikluskorraldus Järuska sillal 2647,68 2382,91 14,143 Mäekeskus MTÜ Pannjärve Seikluspargi edasiarendamise III etapp - "Õppe- ja seiklusmaja Harakapesa" 6742,20 4045,32 14,143 Illuka Vallavalitsus Alutaguse Õpilasmalev 2013 11110,31 9999,00 14,000 Lohusuu Lodi MTÜ Õppe- ja päästelaeva renoveerimine 8940,00 5364,00 13,714 Tudulinna Laulu-Mängu Selts Tudulinna naisrahvatantsurühma "Rabaroosid" osalemine rahvusvahelisel folkloorifestivalil Ungaris 4560,00 4104,00 13,714 Illuka Loomekoda MTÜ Koolitusreis Olustvere keraamikakotta 1216,00 1094,40 13,571 Iisaku Segakoor MTÜ Iisaku Segakoori riided ja kontsertreis 11105,20 9994,68 13,429 Lohusuu Rannakultuuri Selts Seltsiruumide sisustamine 4419,00 3977,10 13,167 Kauni muusika mtü Tuletorni festival 2013 10170,00 9153,00 13,143 Iisaku Noorte Klubi Muusika- ja näitlemislaager 10251,14 9226,03 13,143 Avinurme Sotsiaal-ja Turvakeskus Avinurme Sotsiaal- ja Turvakeskusesse täisfunktsionaalsete hooldusvoodite, madratsite ja voodikappide soetamine 9870,00 5922,00 13,143 Spordiklubi BC Karjamaa Karjamaa Spordibaasi majutushoone mööbli ostmine 11177,52 10000,00 13,000 Taekwondo klubi "KWON" KWON spordivahendid 1415,16 1273,64 13,000 Tudulinna Laulu-Mängu Selts Esinemiskostüümid Tudulinna naisrahvatantsurühmale "Rabaroosid" 1992,00 1792,80 12,857 Kauksi Külaselts MTÜ Külaplatsi rajamine 4232,40 3809,16 12,857 Reino Jahilasketiir MTÜ Märgiheitemasinate soetamine 5940,00 5346,00 12,857 MTÜ Just Mind Foto- ja videostuudio arendamine 5737,80 5150,00 12,429 Iisaku Heaks MTÜ Iisaku Gümnaasiumi majandus ja kasvuhoone renoveerimise 2 etapp 11910,00 10000,00 12,333 Tudulinna Jahimeeste Selts MTÜ Sõiduauto kerghaagis ja mootorsaag 2845,56 2561,00 12,000 Tartu Spordiveteranide Koondis MTÜ Lagedi puhkebaasi vee- ja kanalisatsiooniprojekti koostamine 907,20 816,48 11,429 119469,11 MEEDE 2 Toetus keskmine Riveruud OÜ Mesila seadmete ja järelhaagise soetamine 5935,83 2967,91 15,571 Dello RD OÜ Pagaritöökoja arendamine 9700,00 4850 15,429 Korvimeistrid OÜ Seadmete soetamine 2683,58 1610,15 14,714 Prowints OÜ Tualettruumide ehitus 15267,00 9160,2 14,333 Treimix Puit OÜ Tootmise arendamine 10614,50 6368,7 14,143 Kalda Käsitööde OÜ Kangastelgede soetamine 1356,00 813,6 14,000 Germani Talu OÜ Puurkaev 17040,00 10000 13,857 Maamaitse OÜ Õmblus-tikkimismasina soetamine Maamaitse OÜ 3041,67 1825 13,714 Iisaku toiduklubi OÜ Peetri Pizza rajamiseks detailplaneeringu ja ehitusprojekti koostamine 9990,00 5994 13,714 Kauksi Rand OÜ Köögiseadmete soetamine 8544,00 5126,4 13,714 ProTeen Arendus OÜ Puidutöötlemise seadmete soetamine 8120,60 4872,36 13,429 Lammas ja Puu OÜ Karjakoplite hooldusniiduki soetamine 2915,00 1749 13,333 Tõnu Tours OÜ Väiketraktori haagislaadur 12426,00 7455,6 13,286 Lepus OÜ Küülikukasvatamise arendamine 4933,33 2466,67 13,000 Allrai OÜ Korstnapühkija koolitus 9096,10 5457,66 13,000 Lepalind OÜ Abihoone ehitamine 16952,00 10000 12,857 Puunõu OÜ OÜ Puunõu teenindusplatsi korrastamine 6300,00 3780 12,714 Ervin Rajamets FIE Siloruloonide kiletaja ostmine 7700,00 3850 12,429 Joiner OÜ Kauksi Telklaagri tehnovõrk 42917,56 10000 12,429 Maamaitse OÜ Avinurme vana apteegimaja välisfassaadi rekonstrueerimine 7369,52 4421,71 12,429 Valge Rebane OÜ Vahendite soetamine 3141,96 1885,18 12,429 Raunoa OÜ Helipuldi soetamine 2997,00 1798,2 12,143 Joiner OÜ Kauksi Telklaagri kämping 16452,97 9871,78 12,000 Metsajõmm OÜ Järelhaagise soetamine 2130,00 1278 11,857 Metsasellid OÜ Halumasin 8550,00 5130 11,857 122732,12 MEEDE 3 Toetus keskmine Peipsi-Alutaguse Koostöökoda MTÜ Rahvusvaheline talveseminar 10981,14 9883,03 17,14286 Peipsi-Alutaguse Koostöökoda MTÜ Peipsimaa turundusstrateegia 2020 koostamine 9427 8484,3 16,85714 Peipsi-Alutaguse Koostöökoda MTÜ Kanuuretk 6710 6039 16,71429 Peipsi-Alutaguse Koostöökoda MTÜ Läti-Leedu õppe-ekskursioon 10650 9585 16,14286 Peipsi-Alutaguse Koostöökoda MTÜ Piirkonna turundamine 10590,2 9531,18 15 43522,51 *Maksimaalne keskmine hinne 20 punkti

2013 tulemused

www.pakmty.ee © 2016 Peipsi-Alutaguse Koostöökoda »